Minecraft Sunucu Kiralama

Türkiye lokasyonunda düşük ping değerleri ile yüksek performanslı Minecraft sunucuları kiralayabilirsiniz. AnkSOFT ile sorunsuz ve kesintisiz bir Minecraft deneyimi yaşayın.

Ender Dragon

Minecraft Sunucu Kiralama Hizmetleri

7/24 aktif bir Minecraft sunucu kurmak istiyorsanız, en uygun seçenek Minecraft server kiralama hizmetidir. Eğer sunucu kurulumu konusunda bilginiz yoksa, web sitemizdeki plugin paketlerimizle kolayca başlayabilirsiniz. Daha güçlü bir sunucu için ise, size uygun Minecraft VDS paketlerimizle yüksek performanslı bir sunucu kiralamak veya satın almak mümkündür. Bu sayede sorunsuz bir Minecraft deneyimi yaşayabilir ve arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Hemen mc server açmak için AnkSOFT'un Minecraft sunucu kiralama hizmetlerini keşfedin!

Ortak Özelikler

Şirketimiz üzerinden; minecraft sunucusu kiraladığınız zaman, tüm paketlerimizde dahil olan özeliklerimiz.

  • DDOS Koruması
  • Sınırsız Slot
  • Kolay Yönetim Paneli
  • 7/24 Teknik Destek
  • Sınırsız Trafik
  • Ücretsiz Eklenti Paketleri
  • Bungee Server Desteği
  • Modpack Server Desteği
Minecraft Golem
Minecraft Köpek

Minecraft VDS Sunucu Kiralama

Minecraft VDS paketlerimiz ile normal vds paketleri arasındaki fark, AnkSOFT'un sizlere sunmuş olduğu özel Minecraft plugin paketleri ile oyun sunucunuz hazır olarak satın aldığınız ürün ile birlikte geliyor. Sadece plugin paketi mi? Tabii ki de hayır, AnkSOFT'un minecraft sunucularına özel tasarlanmış Minecraft bot koruması ile sunucunuzun güvenliğini sağlıyoruz. Ayrıca Minecraft VDS paketlerimizde 7/24 teknik destek hizmeti de sunuyoruz. Bu sayede sorunsuz bir Minecraft deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kendinize Uygun İşlemciyi Seçin

Minecraft sunucu kiralama hizmetlerimizde, size uygun işlemciyi seçebilirsiniz. İşlemci seçiminde, oyuncu sayısı ve modpack kullanımı gibi faktörleri göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Bir sorunuz mu var?

7/24 destek ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

server room

Ücretsiz EK Hizmetlerimiz

Minecraft sunucunuz için ücretsiz olarak sunduğumuz hizmetlerimiz.

Plugin Paketleri

1.8.x-1.16.5 SkyBlock, Survival ve Faction plugin paketleri.

Veritabanı

MySQL veritabanı ile sunucunuz için veri tabanı oluşturabilirsiniz.

Sunucu Taşıma

Sunucunuzu ücretsiz olarak taşıyabilirsiniz.

Minecraft VDS, özel olarak Minecraft sunucuları için optimize edilmiş ve sunucuların gereksinimlerini karşılamak için DDR4 ECC RAM'ler içeren bir hizmet türüdür.

Minecraft VDS sunucularında otomatik yedekleme özelliği bulunmamaktadır. Yedekleme işlemi kullanıcının sorumluluğundadır ve manuel olarak yapılması gerekmektedir.

Sipariş verdiğiniz zaman, siparişiniz hemen onaylanır ve kurulum işlemi 5-10 dakika içinde tamamlanır. Siparişinizden sonra, sunucu bilgilerinize müşteri panelinizden erişebilirsiniz.

Evet, Minecraft VDS hizmetini satın alarak arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.

EvEvet, VDS paketinizi yükseltebilirsiniz. Yükseltme işlemi sırasında verileriniz zarar görmez. Disk, DDR4 ECC RAM ve CPU yükseltmeleri yanı sıra, hatta paket yükseltmeleri de mümkündür. Bu talebinizi destek ekibine ileterek belirtebilirsiniz.

Minecraft paketlerimiz arasında size en uygun paketi seçerek "Sipariş ver" butonuna basınız. Açılan sayfadan İşletim Sistemi, Format Hakkı, VM Snapshot ve Ek IP adresi gibi isteklerinizi seçtikten sonra Ödeme Yap sayfasından VDS Server hizmetinizin siparişini gerçekleştirebilirsiniz.

Evet, özel bir IP adresi size sağlanacaktır. Satın aldığınız sunucu için bir adet kişisel IP adresi sağlanmaktadır. Ek bir IP adresi isterseniz, sipariş verirken talebinizi belirtebilir veya bize ulaşarak ek IP adresi siparişi oluşturabilirsiniz.