Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Sunucu Barındırma

İşletmenizin büyüklüğüne ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

En uygun fiyatlı co-location hizmetleri arasında yer alıyoruz.

Size özel tasarlanmış co-location ve sunucu barındırma çözümlerimizle verimliliğinizi artırıyoruz.

Sunucu Barındırma

Dedicated sunucun için, uygun fiyatlı barındırma hizmetini seç.

Sunucu Network Firewall Enerji Trafik Lokasyon/Datacenter Fiyat
1U Sunucu 1 Gbps/sn Uplink Mikrotik ile Üst düzey koruma 1 AmperEnerji 5 TBTrafik BursaDGN Teknoloji

$119.99/Aylık

İletişime geç
1U Sunucu 1 Gbps/sn Uplink Mikrotik ile Üst düzey koruma 2 AmperEnerji 8 TBTrafik BursaDGN Teknoloji

$149.99/Aylık

İletişime geç
2U Sunucu 1 Gbps/sn Uplink Mikrotik ile Üst düzey koruma 2 AmperEnerji 10 TBTrafik BursaDGN Teknoloji

$179.99/Aylık

İletişime geç
4U Sunucu 1 Gbps/sn Uplink Mikrotik ile Üst düzey koruma 4 AmperEnerji 15 TBTrafik BursaDGN Teknoloji

$389.99/Aylık

İletişime geç

Bir sorunuz mu var?

Sorunuzu sabırsızlıkla bekliyor olacağız.
Ayrıca ulaşabileceğiniz bazı destek kanallarımız;

server room

Network Alt yapısı

Günümüz işletmelerinin en önemli ihtiyaçlarından biri, hızlı ve güvenilir bir internet bağlantısıdır. Bu bağlamda, etkili bir ağ altyapısı oluşturmak, işletmelerin başarısı için kritik öneme sahiptir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak, güçlü bir ağ altyapısı kurmak için en son teknolojileri kullanıyoruz. Bu amaçla, 4 ayrı interface ve 2 ayrı fiziksel güzergâh üzerinden Türk Telekom erişimini sağlıyoruz. Bunun yanı sıra, Vodafone ve Turkcell ile direkt peering bağlantılarına sahibiz. Bu alt yapı sayesinde müşterilerimizin internet erişiminde en yüksek performansı elde etmesi mümkün oluyor. Ayrıca, farklı operatörlerin farklı ağlarına bağlanarak yedekli bağlantılar oluşturarak, müşterilerimizin kesintisiz bir internet hizmeti almasını sağlıyoruz.

server room
server room

Enerji Altyapısı

Veri merkezimizin enerji altyapısı, şehir şebekesinden bağımsız orta gerilim enerji hattından yeraltı kablolar ile sağlanmaktadır. Enerji paylaşımsızdır ve fiziksel olarak korunan bir trafo üzerinden UPS'lere iletilmektedir. Şebeke enerjisi kesintisi durumunda, özel havalandırmalı yeraltı katında yedekli dizel jeneratörler enerji üretmektedir. Yedekli jeneratör sistemi uzun süreli enerji kesintilerinde 8 saatlik zaman dilimlerinde sırası ile jeneratörleri çalıştırmakta ve olası arıza durumlarının önüne geçmektedir. Jeneratör tarafından üretilen elektrik enerjisi bilgisayar ortamında kontrol edilerek diğer jeneratöre geçiş kararı otomatik olarak verilmektedir. Şebeke jeneratör geçişleri veya şebeke enerjisinde oluşabilecek herhangi bir dalgalanmaya karşı yedekli UPS sistemi tüm yükü online olarak izlemekte ve filtrelemektedir. Kapasite ihtiyacının 1 fazlası olarak tasarlanan UPS sisteminde, UPS’lerin herhangi birinde oluşabilecek bir arıza durumunda yük kesintisiz aktarılmaktadır. Tamamen bağımsız 2 ayrı UPS sistemi (ABB, Huawei) üzerinden A-B enerji imkânı sağlanabilmektedir.

Yangın Söndürme Sistemi

FM200 Yangın Söndürme Sistemi, veri merkezi hizmetleri sunan şirketlerin kullanımı için özel olarak tasarlanmış bir yangın söndürme sistemi türüdür. Bu sistem, yangın algılandığı anda hızlı bir şekilde müdahale ederek yangını etkisiz hale getirir. FM200, gaz tabanlı bir söndürme sistemidir ve kullanıldığı alanda minimum hasar bırakarak yangın müdahalesi sağlar. FM200 sistemleri, veri merkezi gibi yangın güvenliği konusunda hassas olan işletmeler için ideal bir seçenektir. Sistem, yangın algılama cihazları tarafından tespit edilen bir yangın durumunda otomatik olarak devreye girer ve yangını hızlı bir şekilde söndürür. Bu sayede işletmeler, yangın nedeniyle veri kaybı veya iş kaybı yaşama riskini minimuma indirirler.

server room
Ücretsiz DDOS Koruması

Güçlü iş ortaklarımız ile birlikte ayrıca kendi donanımımız ile ücretsiz olarak sunduğumuz Firewall hizmetimiz sayesinde, istenmeyen trafik süzerek sunucunuza iletilmektedir. Projenize istenmeyen trafikten etkilenmemiş olur.

%99 Uptime Garantisi

Güçlü iş ortaklarımız ile birlikte açıldığımız günden bu yana %99 Uptime oranını başarılı bir şekilde yakaladık. %99 Uptime oranımız ile projelerinizi dünya üzerinde 7/24 aktif şekilde tutabilirsiniz.

7/24 Destek

Teknik destek birinci önceliğimizdir. Zaman kısıtı olmaksızın, güler yüzlü ve eğitimli ekibimiz ile, bize ihtiyacınız olduğu her anda destek sistemimiz ve telefon üzerininden bizlere ulaşabilirsiniz..

Ücretsiz KVM Hizmeti

Kendi sunucunda işlem yapmak için, ücretsiz olarak KVM hizmeti 7/24 aktif.

Paylaşımsız Trafik

Taahhüt edilen hızını tamamını kullanırsınız. Sunucu Barındırma hizmetinizin trafiğini kimse ile paylaşmazsınız.

Kurulabilir işletim sistemleri