Hizmet

Sunucu Barındırma

dgn sunucu barındırma

Sunucu barındırma, işletmelere ve kuruluşlara veri depolama ve bilgi işlem gücü gibi kaynakları temin etme sürecidir. Bu süreç sayesinde bir kuruluş, üçüncü taraf bir hizmet sağlayıcının yönettiği uzak bir sunucuya erişim sağlayarak, verilerini depolama ve uygulamalarını yönetme konusunda daha fazla esneklik elde edebilir.

Bu tür barındırma, şirketler için fiziksel sunucuları kendi bünyelerinde bulundurmaya göre birçok avantaj sunar. Pahalı donanım veya yazılım satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırır, sunucu yönetimiyle ilişkili BT maliyetlerini azaltır ve iş gereksinimlerine bağlı olarak ölçeklendirmeyi veya küçültmeyi kolaylaştırır. Bunun yanı sıra, yerel ofis tesislerinde bulunanlara kıyasla daha hızlı ağ erişimi sunarak hızı artırır ve gecikmeyi minimuma indirir. Ayrıca, sunucu barındırma, tüm verilerin güvenli veri merkezlerinde saklandığından gelişmiş bir güvenlik düzeyi sağlar. Kuruluşlar ayrıca, olası sorunları çözmeye her zaman hazır bekleyen deneyimli teknisyenlerin 7/24 teknik destek hizmetinden de yararlanabilirler.

Bilgi

PenDC Sunucu Barındırma

PenDC Sunucu Barındırma

PenDC Sunucu Barındırma, önde gelen bir Co-location işletmelerin kendi sunucularını ve ekipmanlarını PenDC'nin güçlü altyapısı altında barındırma hizmetidir. Bu hizmet sayesinde işletmeler, kendi donanımlarını profesyonel bir veri merkezinde barındırarak kesintisiz hizmet ve güvenilirlik elde eder.

PenDC, işletmeler için Co-location hizmetinde sunduğu avantajlar:

  • Güçlü ve Güvenilir Altyapı: PenDC'nin altyapısı, sunucularınızın kesintisiz çalışmasını sağlar.
  • Uzman Teknik Destek: Alanında uzman teknik ekip, ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunar.
  • Fiziksel Güvenlik: Veri merkezi, fiziksel güvenlik önlemleriyle donatılmıştır ve yetkisiz erişime karşı koruma sağlar.
  • Çevresel Kontroller: Optimal sıcaklık, nem ve enerji yönetimi sunarak donanımınızın performansını artırır.

PenDC Sunucu Barındırma, işletmelerin kendi sunucularını ve ekipmanlarını PenDC'nin güçlü altyapısı altında barındırma hizmetidir. Bu hizmet sayesinde işletmeler, kendi donanımlarını profesyonel bir veri merkezinde barındırarak kesintisiz hizmet ve güvenilirlik elde eder.

img
Barındırma Planları
Kendine Uygun Planı Seç

Sunucu Boyutu

1U Sunucu

Network

1 Gbps/sn
Uplink

Firewall

AnkGuard

Enerji

1 Amper

İp Sayısı

5 Adet

Lokasyon

Bursa/PenDC

Fiyat

2500₺/ aylık

Sunucu Boyutu

2U Sunucu

Network

1 Gbps/sn
Uplink

Firewall

AnkGuard

Enerji

1 Amper

İp Sayısı

5 Adet

Lokasyon

Bursa/PenDC

Fiyat

2750₺/ aylık

Sunucu Boyutu

3U Sunucu

Network

1 Gbps/sn
Uplink

Firewall

AnkGuard

Enerji

1 Amper

İp Sayısı

5 Adet

Lokasyon

Bursa/PenDC

Fiyat

3000₺/ aylık

Sunucu Boyutu

4U Sunucu

Network

1 Gbps/sn
Uplink

Firewall

AnkGuard

Enerji

1 Amper

İp Sayısı

5 Adet

Lokasyon

Bursa/PenDC

Fiyat

3250₺/ aylık

SSS
Sıkça Sorulan Sorular

Kendi sunucularınızı barındırmak isteyen işletmeler ve kuruluşlar için sunucu barındırma hizmeti uygundur. Bu hizmet, işletmelerin sunucularını profesyonel bir veri merkezinde barındırarak kesintisiz hizmet ve güvenilirlik elde etmelerini sağlar.

Destek talebi üzerinden sizlere iletmiş olduğumuz adres bilgilerini kullanarak veri merkezimize sunucunuzu gönderebilirsiniz.

Sunucunuzun teslim edilmesinden sonra ortalama 1 iş günü içerisinde kabin içerisine montajı yapılarak hizmete hazır hale getirilir.

sunucunuzun ilk kurulumu ve hazırlanması biz ücretsiz olarak tarafımızdan yapılmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre sunucunuzun kurulumu yapılarak size teslim edilmektedir.