En İyi Alan Adını Size Uygun Şekilde Bulun!

Sanal dünyadaki masalınızı hemen başlatmak için uygun fiyatlı ve ucuz domain seçeneklerimizden birini seçin!

domain kaydı

Alan Adı Özellikleri

Whois Yönetimi

Alan adınızın Whois bilgilerini kolay ve hızlı bir şekilde domain paneliniz üzerinden değiştirebilirsiniz.

DNS Yönetimi

Domain paneliniz üzerinden domain isim sunucusu (DNS) bilgilerinizi online olarak tanımlayabilirsiniz.

Name Server Yönetimi

Name server oluşturma ve düzenleme gibi işlemleri kontrol paneli üzerinden anlık olarak yapabilirsiniz.

Whois Koruması

Alan adınızın Whois bilgilerini kolay ve hızlı bir şekilde domain paneliniz üzerinden anlık olarak gizleyebilirsiniz. Böylece alan adınızın sahibi siz olduğunuz halde, kimliğiniz gizli kalır.

Alan Adı Yenileme / Uzatma

Alan adı tescil süresini, kontrol paneliniz üzerinden kolaylıkla uzatabilir ve yenileyebilirsiniz. Ayrıca otomatik yenileme özelliğini aktif ederek, alan adınızın süresinin dolmasına karşın otomatik olarak yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Alan Adı Transferi

Alan adınızı, başka bir domain firmasından transfer edebilirsiniz. Alan adı transferi için gerekli olan EPP kodunu, mevcut domain firmasından alabilirsiniz. EPP kodu, alan adınızın transferi için gerekli olan bir şifredir.

Bir sorunuz mu var?

Sorunuzu sabırsızlıkla bekliyor olacağız.
Ayrıca ulaşabileceğiniz bazı destek kanallarımız;

server room

Alan Adı Sıkça Sorulanlar

Aşağıdaki sorular müşterilerimizin bize sıkça sorduğu sorulardan bazılarıdır. Aklınızda hala sorular mı var? Bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Bir web sitesi sahibi olabilmeniz için öncelikle bir alan adı (domain name) tescil ettirmelisiniz. Alan Adı Tescil işlemini marka tescili hizmeti gibi düşünebilirsiniz. Tescil hizmeti, belirli bir dönem için haklarını satın almış olduğunuz alan adının kullanım süresi, süre boyunca adınıza kaydedilmesini ve farklı kişiler tarafından kullanılmamasını sağlamaktadır.

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde siparişiniz anında onaylanır, havale/eft ile yaptığınız ödemeler, ödemenizin operatör tarafından teyit edilmesini takiben onaylanır. Havale ve EFT siparişleri haftaiçi ( Pazartesi 09:00 - Cuma 17:30 ) mesai saatleri içerisinde banka hesaplarımız kontrol edilerek onaylanmaktadır.

Alan adınızın tescil süresinin bittiği tarihten sonra sırasıyla yenileme ve geri kurtarma periyoduna girer. Bu periyotlarda alan adınız için hiç yenileme/kurtarma yapmadığınız taktirde alan adı üzerindeki hakkınız düşer ve alan adınız 3. kişiler tarafından tescil edilebilir.

Elbette, müşteri panelinizde yer alan yönetim sistemini kullanarak domain servisleri ile ilgili bütün işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.