Düşük Ping

Türkiye'de bulunan veri merkezimiz sayesinde düşük ping değerleri ile düşük gecikme deneyimi yaşayın.

DDoS Koruması

Oyun sunucularınızı DDoS saldırılarına karşı koruyoruz. Oyun sunucularınızı güvende tutmak için en iyi korumayı sağlıyoruz.

Yüksek Performans

Ryzen işlemciler ve NVMe SSD diskler ile yüksek performanslı oyun sunucuları sunuyoruz.

Oyun Sunucularımız
Oyun Server Kiralama Hizmetleri
Tercih ettiğiniz oyun sunucularını en uygun fiyatlar ile hemen kiralayın. Aşağıdaki aradığınız oyun sunucularını bulabilirsiniz.
SSS
Müşterilerimizin sıklıkla sorduğu Sıkça Sorulan Sorular
Merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını burada bulabilirsiniz.

İlk defa oyun sunucusu kiralayacaklar için önerilerimiz şunlardır;

  • Öncelikle oyun sunucusu kiralama hizmeti alırken, sunucunun bulunduğu lokasyonu dikkate almalısınız. Sunucunun bulunduğu lokasyon ne kadar yakınsa, oyun sunucunuzun ping değeri o kadar düşük olacaktır.
  • DDoS koruması sunan bir oyun sunucusu kiralama hizmeti almanızı öneririz. DDoS koruması olmayan sunucular, DDoS saldırılarına karşı savunmasızdır.
  • Yüksek performanslı bir oyun sunucusu kiralama hizmeti almanızı öneririz. Yüksek performanslı sunucular, oyun sunucunuzun daha hızlı çalışmasını sağlar.

Evet, oyun sunucusu kiralama hizmetlerimizde DDoS koruması sunmaktayız. Oyun sunucularınızı DDoS saldırılarına karşı koruyoruz.

Oyun sunucularımızda Minecraft, Rust, Metin2, Ark Survival Evolved, Valheim, Palworld, DDNet, Fivem ve daha birçok oyunu desteklemekteyiz.

Oyun sunucularımızda kredi kartı, banka havalesi, EFT, FAST ile ödeme yapabilirsiniz.