Ne Yaparız?

Anksoft İnternet Hizmetleri olarak 2011 yılında girdiğimiz sektörde 1000'in üzerinde siteye hosting ve sunucu hizmeti sağlamaktayız. Ankara merkez ofisimiz üzerinden sitelerinizi, ürünlerinizle ve hizmetlerinizle ilgili yayınlarınızı tüm Dünya'ya ulaştırırız.

Belgelerimiz

Yer Sağlayıcı

Yer Sağlayıcısını Görüntülemek İçin tıklayınız.

Vergi Bilgilerimiz

Kayıtlı Vergi Dairesi: Cumhuriyet V.D.

Kayıtlı Vergi Numarası: 388 046 46 28

Değerlerimiz

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, İnternet Hizmetleri sunucularında bulunan binlerce site sahipleri yüksek ve güncel teknolojik ekipmanlarla konfigure edilmiş, hızlı ve güvenli makinelerle konforlu internet yayıncılığı deneyimini yaşamaktadır.

Kalite

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, Sunucu bilgisayarlar, donanımlar ve yazılımlarda olduğu gibi iletişim ve destek konusunda da kalite odaklı hizmet anlayışını benimser ve bu doğrultuda hizmet yürütür.

Performans

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin performansı için gerekli olan yazılımlar ve tabi ki yüksek teknolojik makine ve ekipmanlar kullanılır.

Konfor

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, hosting ve sunucu yönetim paneli olarak cPanel/WHM kullanımı ile bireysel ve bayi hosting kulanıcıları için en konforlu yönetim deneyimi sunar.

İlke ve Değerler

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, müşterilerinin bilgilerini üçüncü şahıslara ve her türlü olumsuz girişimlere karşı korumaya, güvenli ve huzurlu bir toplumsal yaşam için internetin de etik değerler ve hukuk çerçevesinde gelişmesine aracılık eder. Hiçbir maddi veya manevi beklenti için etik ilkeler ve hukuki çerçeveden ödün vermez.

Güvenlik

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, gerek yazılımsal ve donanımsal güvenlik tedbirleri gerekse de güvenlikte spesifik yöntemlerle sitelerin ve sunucuların güvenliğinde hiçbir boşluğa meydan vermez. Siteniz ve kurumsal bilgileriniz emin ellerdedir.

Uptime

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, barındırdığı web siteleri ve sunucular için %99,99 uptime garantisi tahhüt eder. Her müşterimizin aldığı hizmet bu garanti kapsamındadır. Sunucularımız Spdnet Telekom veri merkezi ağı üzerinden yayın yapmaktadır.