Reseller Hosting yıllık alımlarında 3 Ay bizden!

Reseller Hosting

Çok sayıda site barındırma ihtiyaçlarınız için rezerve edilmiş sistem kaynaklarına ve yönetim panellerine ihtiyaç duyan profesyonel webmasterlar, hosting uzmanları, seo danışmanları ve kurumsal müşterilerine hizmet sunan kod veya ara yüz geliştiriciler için uygundur.

hosting

Uygun Fiyatlı Reseller Hosting Satın Alın!

AnkSOFT'tan kaliteli reseller hosting satın alın ve müşterilerinize en iyi hizmeti sunun. Cpanel reseller hosting ile web sitenizi yönetmek artık çok daha kolay.

 • Türkçe cPanel
 • Güvenli Sunucu Platformu
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • eXploit Scanner
 • 7/24 Teknik Destek
 • SitePad ve Softaculous dahil!
hosting
hosting

LiteSpeed Teknolojisi

LiteSpeed, hızlı ve güvenli hosting çözümleri sunan bir teknolojidir. Web siteniz için yüksek performans ve ölçeklenebilir altyapı sağlar. Ziyaretçilerinizin hızlı ve sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlar.

LSCache entegrasyonuyla LiteSpeed sunucuları, web sitenizin performansını artırır. Önbellekleme mekanizması sayesinde sayfalarınız hızlı bir şekilde sunulur ve sunucu yükü azalır. Bu da web sitenizin daha hızlı yüklenmesini ve ziyaretçilerinizin bekleme süresinin en aza inmesini sağlar.

CPU ve RAM kullanımını optimize ederek web sitenizin verimliliğini artırır. Artan trafiklere kolaylıkla uyum sağlar. Apache sunucularından daha hızlı performans sunar ve sunucu yanıt süresini minimumda tutar.

LiteSpeed sunucuları güçlü güvenlik önlemleriyle web sitenizi korur. Hemen bugün LiteSpeed ve LSCache ile web sitenizin hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayın!

Reseller Hosting

Başlangıç Paketi

Kişisel websiteler için ideal.

139.99 ₺/aylık
 • 15 GB Disk
 • 5 Adet Alan Adı
 • Limitsiz Sub Domain
 • 150 GB Trafik
 • Limitsiz E-Mail
 • Limitsiz MYSQL
Satın Al
İleri Düzey Paket

Kurumsal websiteler için ideal.

419.99 ₺/aylık
 • 40 GB Disk
 • 30 Adet Alan Adı
 • Limitsiz Sub Domain
 • 1 TB Trafik
 • Limitsiz E-Mail
 • Limitsiz MYSQL
Satın Al
Yardım mı lazım?

Sorun mu var? Discord, veya ticket üzerinden sorularını bekliyoruz.

Güçlü ve optimizeli alt yapı!

Alt yapımız Turk Telekom üzerinden sağlanmakta olup, erişimine sekiz noktadan yedekli olarak bağlantı sağlamaktadır.

24/7/365 Monitor Hizmeti

İzleme sistemlerimiz ve araçlarımız, barındırma altyapımızın sağlığına geniş bir bakış açısı kazandırmamızı sağlar. Sunucularımızın sağlığı ve üzerinde bulunan farklı hizmetler ile ilgili çok sayıda parametreyi izliyoruz. Herhangi bir sunucu veya hizmet başarısız olursa, tüm izleme personelimizin ekranında hemen bir bildirim açılır. Sorun zamanında çözülmezse, e-posta ve SMS uyarıları sorunu çözmeye yardımcı olmak için üst düzey yöneticilere gönderilir.

Yedekleme hizmeti

Paylaşımlı hosting hizmetlerimiz üzerinde yedekleme opsiyonel ve sistemsel olarak sunulmaktadır. Yedekleme işlemini günlük, haftalık ve aylık periyotlar halinde sistemsel yedekleme gerçekleştirilmektedir.

hosting

Reseller Hosting Sıkça Sorulanlar

Aşağıdaki sorular müşterilerimizin bize sıkça sorduğu sorulardan bazılarıdır. Aklınızda hala sorular mı var? Bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Reseller Hosting, müşterilerimize web hosting hizmetleri sunmaları için bir fırsat sağlayan bir hosting türüdür. Bu, bir hosting sağlayıcısı olarak çalışarak, kendi müşterilerinize hosting hizmeti sunabileceğiniz anlamına gelir.

Reseller Hosting, satın aldığınız hosting planını farklı alan adları için bölmenizi ve yönetmenizi sağlar. Böylece, farklı web siteleri için ayrı ayrı hosting hesapları oluşturabilirsiniz.

Reseller Hosting, müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için esnek bir şekilde özelleştirilebilir. Bu sayede, müşterilerinizin hosting hesaplarına özelleştirilmiş planlar ve özellikler ekleyebilirsiniz.

Hemen bugün Reseller Hosting'imizle birlikte, müşterilerinize web hosting hizmetleri sunarak gelir elde etmenin keyfini çıkarın!

Reseller hosting, birden fazla alan adına sahip kişiler ve yüksek trafik alan siteler için ideal bir seçimdir.

Özellikle, web tasarımcıları, ajanslar ve web hosting hizmeti sunmak isteyen işletmeler için reseller hosting avantajlı bir seçenektir. Kendi müşterilerine hosting hizmeti sunarak ek gelir elde etmek isteyenler de reseller hosting kullanabilirler.

Ayrıca, bir web sitesinin yüksek trafik alması durumunda, paylaşımlı hosting hizmeti yeterli olmayabilir. Bu gibi durumlarda, reseller hosting daha yüksek kapasite ve ölçeklenebilirlik sağlayarak sorunsuz bir deneyim sunabilir.

Reseller hosting, yönetim kolaylığı ve uygun maliyetiyle de tercih edilen bir hosting çözümüdür.

Müşterilerimizin siparişlerinin hızlı bir şekilde işleme alınması bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, Reseller Hosting hizmetimiz siparişinizi takiben hemen aktif hale getirilir ve sadece 10 dakika içinde size teslim edilir. Siz de işinize odaklanırken hızlı ve güvenilir bir şekilde hosting hizmetinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Evet tüm sunucularımızı ve hosting hizmetlerini haftalık olarak düzenli yedekliyoruz. Ayrıca tüm sistemlerimizi felaket durumlarına ve disk arızalarına karşı günlük olarak imaj bazında yedekliyoruz. Sitenizde bir veri silerseniz veya eski tarihli bir yedek yüklemek isterseniz teknik ekibimizden bunu talep edebilirsiniz..

Web sitenizi özelleştirmek veya ihtiyacınıza uygun yazılımlar kullanmak istiyorsanız endişelenmeyin. Hosting hizmetimizde şifrelenmiş ve şifrelenmemiş neredeyse bütün web yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz. Magento, Joomla, OpenCart, WordPress, Prestashop, Laravel, CodeInteger gibi birçok popüler yazılımın yanı sıra PHP ve PHP 5.4 üstü ile yazılmış tüm scriptler için desteğimiz mevcuttur. Kendi yazılımınızı kullanmak istiyorsanız da bize başvurabilirsiniz.

Evet, hosting hizmetimizin bir parçası olarak info@example.com gibi kendinize özel bir e-posta adresi alabilirsiniz.