Vds Sunucu Hizmetleri

SSD disklerle donatılmış olan VDS sunucularımız ile kesintisiz hizmetin keyfini çıkarın. Projelerinizi sorunsuz bir şekilde yönetebilmeniz için yüksek performanslı ve uygun fiyatlı VDS Sunucu kiralayın. Eğer VDS satın almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

VDS - Sanal Sunucu Nedir?

Proje veya web sitesi sahibi olmak isteyen kişiler, sürekli yayında kalabilen bir sunucuya ihtiyaç duyarlar. VDS - Sanal Sunucu, bu ihtiyacı karşılayan ve sunucular arasında en popüler olanlardan biridir. Siz de size en uygun paketi seçerek VDS satın alabilir veya sanal sunucu kiralayabilirsiniz.

VDS, kısaltması "Virtual Dedicated Server" olan bir sunucu türüdür. VPS sunucularda tek bir işletim sistemi kullanılırken, VDS sunucularda her kullanıcı için ayrı bir işletim sistemi bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılara ayrılan RAM miktarı kullanılsa bile RAM kısıtlamalarının önüne geçilmekte ve yüksek performans sağlanmaktadır.

sunucu odası
sunucu odası

VDS Avantajları Nelerdir?

  • Ölçeklenebilirlik: VDS, ihtiyaçlara göre kaynakları artırma veya azaltma esnekliği sunar. Hem web siteleri hem de diğer uygulamalar için ideal bir çözümdür.
  • Yüksek Performans: VDS, fiziksel sunuculara kıyasla daha yüksek performans sağlar. Kaynaklar paylaşılmadığı için daha hızlı ve güçlü işlem gücü sunar.
  • İzolasyon: VDS, kaynakları diğer kullanıcılarla paylaşmayarak güvenlik ve performans açısından daha iyi bir deneyim sunar. Diğer kullanıcıların kaynak kullanımı uygulamalarınızı etkilemez.
  • Özelleştirme: VDS, işletim sistemi, uygulamalar ve diğer bileşenlerde tam kontrol sağlar. İhtiyaçlarınıza uygun şekilde özelleştirme yapabilir ve çeşitli amaçlar için kullanabilirsiniz.

VDS kullanmanın bu avantajları, birçok web sitesi sahibi ve işletmesi yanı sıra farklı projeler ve uygulamalar için de ideal bir seçenektir.

VDS Satın Alma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

VDS (Sanal Sunucu) sahibi olmak için uygun bir VDS paketi seçerek VDS satın alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Firmamızda, çeşitli VDS seçenekleri bulunmaktadır ve bu seçeneklerin fiyatları donanım özelliklerine göre değişmektedir. Müşterilerimize ucuz VDS seçenekleri sunarak bütçelerini korumalarını sağlıyoruz. Projelerinizin gereksinimlerine uygun bir VDS paketi seçebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. VDS satın alma konusunda herhangi bir bilgiye ihtiyacınız varsa, profesyonel ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sizin için en uygun çözümü bulmak ve sunmak için buradayız. VDS sunucu kapasitenizi artırmak istediğinizde ise istediğiniz zaman VDS paketinizi yükseltebilirsiniz.

sunucu odası

Kendinize Uygun İşlemciyi Seçin

Projenize en uygun performanslı işlemci türünü tercih ediniz.

Paketlerimiz

Projenize uygun özellikli paketi aşağıdan seçebilirsiniz.

Bir sorunuz mu var?

Sorunuzu sabırsızlıkla bekliyor olacağız.
Ayrıca ulaşabileceğiniz bazı destek kanallarımız;

server room

VDS Hakkında Sıkça Sorulanlar

Aşağıdaki sorular müşterilerimizin bize sıkça sorduğu sorulardan bazılarıdır. Aklınızda hala sorular mı var? Bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz.

VDS - Sanal Sunucu açılım olarak "Virtual Dedicated Server" cümlesinin baş harflerinden oluşmaktadır. VDS Projelerinizi veya Web sitelerinizi 7/24 aktif tutmanıza yarayan sunucu hizmetlerinden biridir.

VDS - Sanal Sunucu hizmetlerimiz sipariş verildiği andan itibaren anında aktif edilerek kurulumu 5-10 dakika içinde gerçekleşmektedir.

Sanal sunucularımızda otomatik yedekleme bulunmamaktadır. Yedekleme müşterinin sorumluluğundadır ve yedeklemenin manuel olarak alınması gerekmektedir.

Evet, sanal sunucuda kullanım serbest bırakılmıştır. Sözleşme dışına çıkmadığınız sürece her türlü programı, oyun sunucusu yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz.

Evet, yükseltme yapabilirsiniz. Yükseltmede verileriniz zarar görmez. Disk, RAM ve CPU yükseltmelerinizi destek talebinden belirttiğiniz takdirde sağlayabilirsiniz.

Sanal sunucu paketlerimiz arasında size en uygun paketi seçerek "Sipariş ver" butonuna basınız. Açılan sayfadan İşletim Sistemi, Format Hakkı, VM Snapshot ve Ek IP adresi gibi isteklerinizi seçtikten sonra Ödeme Yap sayfasından VDS Server hizmetinizin siparişini gerçekleştirebilirsiniz.

Tabiki olacak. Ödemesini sağladığınız sunucunuz için 1 adet şahsi ip sağlanmaktadır. Dilerseniz ek ip adresinizi sipariş verirken isteyebilir ve ya bizlere ulaşarak ek ip adresi siparişi oluşturabilirsiniz.