VDS Bilgilendirme
Minecraft Sunucu Avantajları

Minecraft sunucu kiralama hizmetleri, sunucunuzun güvenliğini sağlayarak sorunsuz bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Ayrıca sunucunuzun performansını artırarak daha iyi bir oyun deneyimi sunar.

Minecraft Sunucu Kiralama Hizmetleri

Eğer 7/24 aktif bir Minecraft sunucu kurmak istiyorsanız, en uygun seçenek Minecraft sunucu kiralama hizmetidir. Eğer sunucu kurulumu konusunda bilginiz yoksa, web sitemizdeki plugin paketlerimizle kolayca başlayabilirsiniz. Daha güçlü bir sunucu için ise, size uygun Minecraft VDS paketlerimizle yüksek performanslı bir sunucu kiralamak veya satın almak mümkündür. Bu sayede sorunsuz bir Minecraft deneyimi yaşayabilir ve arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. Hemen mc server açmak için AnkSOFT'un Minecraft sunucu kiralama hizmetlerini keşfedin!

Minecraft VDS Sunucu Kiralama

Minecraft VDS paketlerimiz ile normal VDS paketleri arasındaki fark, AnkSOFT'un sizlere sunmuş olduğu özel Minecraft plugin paketleri ile oyun sunucunuz hazır olarak satın aldığınız ürün ile birlikte geliyor. Sadece plugin paketi mi? Tabii ki de hayır, AnkSOFT'un Minecraft sunucularına özel tasarlanmış Minecraft bot koruması ile sunucunuzun güvenliğini sağlıyoruz. Ayrıca Minecraft VDS paketlerimizde 7/24 teknik destek hizmeti de sunuyoruz. Bu sayede sorunsuz bir Minecraft deneyimi yaşayabilirsiniz.

Minecraft Sunucu Kiralama

Minecraft sunucu kiralama, kendi özel Minecraft sunucunuzu oluşturmanızı sağlar. Arkadaşlarınızla keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilir, istediğiniz modları yükleyebilir ve kuralları belirleyebilirsiniz. Yüksek performanslı altyapı ve profesyonel teknik destek ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar. Ayrıca, ölçeklenebilir planlarla ihtiyaçlarınıza uygun şekilde sunucu kapasitesini ayarlayabilirsiniz.

Minecraft Sunucu Kiralama
Hizmetler
Ücretsiz Sunduğumuz Hizmetler
Tüm paketlerde geçerli
Minecraft VDS Satın Al

Tüm Paketlerimizin Ortak Özelliği

Minecraft VDS hizmetimize sahipseniz yanında bütün özellikleri ücretsiz olarak sağlıyoruz!

Bot Koruması
Güçlü Bot Koruması

Sunucunuza gelen botların %99'unu kesiyoruz.

DDoS Koruması
DDoS Koruması

Sunucunuza gelen DDoS saldırılarını güçlü DDoS korumamız ile kesiyoruz.

Destek Hizmeti
7/24 Teknik Destek

7/24 teknik destek hizmetimiz ile sunucunuzda rahat edebilirsiniz.

Ücretsiz WebScript
Web Script

Minecraft WebScript'imiz ile oyuncularınıza ürün satabilirsiniz.

Özellikler

Minecraft VDS Nedir?

Minecraft VDS

Minecraft VDS Nedir? Minecraft Virtual Dedicated Server (VDS), çevrimiçi Minecraft sunucusu barındırmak için tasarlanmış bir hizmettir. Minecraft Sunucu Kurarak ek gelir elde edebilir veya arkadaşlarınızla eğlenceli oyun deneyimleri yaşayabilirsiniz. Ayrıca, bu platform üzerinde yeni arkadaşlıklar kurma fırsatı da bulabilirsiniz. Minecraft Mod kurarak Modlu Minecraft oynayabilirsiniz. Minecraft modları, oyuna yeni özellikler eklemek ve oyun deneyimini özelleştirmek için kullanılır.

Bilgi

Neden Ryzen 9 Tercih Etmeliyim?

Minecraft ryzen vds

Minecraft Ryzen VDS tercih etmenin önemli nedenlerinden biri, daha kaliteli ve yüksek performanslı bir sunucu deneyimi sağlamasıdır. Minecraft topluluğunda, 1.20 gibi yüksek sürümlerde çalışan Minecraft Sunucuları, güçlü bir işlemci gerektirir. Bu noktada, Ryzen işlemcileri, istikrarlı ve hızlı bir sunucu performansı sunmak için ideal bir seçenektir.

Ryzen işlemcileri, yüksek işlem gücü ve çoklu iş parçacığı performansıyla bilinirler. Bu özellikler, yoğun oyuncu trafiği altında bile sorunsuz bir sunucu deneyimi sağlar. Minecraft oyun sunucuları için optimize edilmiş Ryzen işlemcileri, akıcı ve keyifli bir oyun deneyimi sunar. Dolayısıyla, Minecraft topluluğu için Ryzen tabanlı VDS'ler, ideal bir seçimdir.

İşlemci Seçiniz
Kendinize uygun Minecraft VDS paketini seçiniz
Projenize uygun özellikte işlemciyi seçiniz
Kömür cevheri

Kömür

119,90₺  / aylık

 • Xeon E5-2699 v4 2 Çekirdek İşlemci

 • 8 GB DDR4 ECC Ram

 • 35 GB Sata SSD

 • Tüm Sürümler

 • Gelişmiş Admin Panel

 • Ücretsiz DDoS Koruması
Demir cevheri

Demir

179,90₺  / aylık

 • Xeon E5-2699 v4 4 Çekirdek İşlemci

 • 8 GB DDR4 ECC Ram

 • 45 GB Sata SSD

 • Tüm Sürümler

 • Gelişmiş Admin Panel

 • Ücretsiz DDoS Koruması
Lapis cevheri

Lapis

209,90₺  / aylık

 • Ryzen 9 3900X 4 Çekirdek İşlemci

 • 8 GB DDR4 3200MHZ RAM

 • 60 GB M.2 NVMe SSD

 • Tüm Sürümler

 • Gelişmiş Admin Panel

 • Ücretsiz DDoS Koruması

Aradığın paket burada yok mu? Bizimle iletişime geç

Ücretsiz Hizmetimiz
Minecraft Web Script
Minecraft sunucuları için geliştirdiğimiz bu web scripti, sunucunuzda çeşitli ürün ve hizmetlerin satışını yapmanıza yardımcı olur. VIP üyelikler, oyun içi öğeler ve daha fazlasını sunarak oyuncularınıza üstün bir hizmet sunabilirsiniz. İşte scriptimizin sunduğu bazı önemli özellikler.
SSS
Müşterilerimizin sıklıkla sorduğu Sıkça Sorulan Sorular
Merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını burada bulabilirsiniz.

Minecraft VDS hizmeti, Minecraft sunucunuzu 7/24 aktif olarak tutabileceğiniz, Minecraft sunucuları için özel olarak optimize edilmiş bir sanal sunucu hizmetidir. Minecraft VDS hizmeti ile sunucu açabilir ve oyuncularınıza kesintisiz bir oyun deneyimi sunabilirsiniz. Minecraft sunucularına özel olarak sunduğumuz gelişmiş bot koruması ve DDoS koruması ile sorunsuz bir sunucu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hayır, Minecraft VDS hizmetlerimizde otomatik yedekleme bulunmamaktadır. Müşterilerimiz yedeklerini manuel olarak kendileri almalıdır.

Evet, sunucularınız için gelişmiş bot ve DDoS koruması sağlıyoruz. Gelişmiş bot korumamız sayesinde sunucunuza gelen botları engelleyerek işlemcinizin aşırı yüklenmesini ve sunucunuzda TPS düşmesini önleriz. DDoS korumamız sayesinde kötü niyetli kişilerden gelen DDoS saldırılarını sunucunuza ulaşmadan engelleriz.

Evet, Minecraft sunucu paketinizi eğer sunucunuz zorlanmaya başladıysa veya fazla oyuncu çektiğiniz için sunucunuz yetersiz kaldıysa ve oyununuzda TPS düşüşü, lag, ping gibi sorunlarınız oluşmaya başladıysa, istediğiniz üst pakete geçiş yapabilirsiniz.

Evet, Minecraft sunucu paketlerimizde plugin paketi sağlıyoruz. Bu paket ile sunucunuzda kullanabileceğiniz birçok farklı plugini sunucunuza yükleyebilirsiniz. Bu sayede sunucunuzda oyun deneyimini özelleştirebilir ve oyuncularınıza daha eğlenceli bir oyun deneyimi sunabilirsiniz.

Minecraft sunucu satın aldığınızda, ödemeniz onaylandıktan sonra sunucunuz hemen aktif olur. Ödemeniz onaylandıktan sonra, sunucunuzun bilgileri tarafınıza gönderilir ve sunucunuz hemen aktif olur. Sunucunuzun aktif olma süresi, ödeme onay süresine bağlı olarak değişebilir.