Hizmetlerimiz
Hizmet Planlarımız
Geniş hizmet yelpazemiz ile projenize uygun paketi seçiniz.
Wordpress Hosting

Wordpress siteniz için özel olarak tasarlanmış hosting paketlerimiz.

Daha Fazla Bilgi
Linux Web Hosting

Web siteniz için yüksek performanslı hosting paketlerimiz.

Daha Fazla Bilgi
Bayi Hosting

Bayi Hosting kendi hosting hesaplarınızı oluşturabileceğiniz paketlerimiz.

Daha Fazla Bilgi
VDS Sunucu (Sanal Sunucu)

Özenle seçilmiş donanımlar ile yüksek performanslı VDS sunucularımız.

Daha Fazla Bilgi
Sunucu Barındırma

Co-location hizmetimiz ile sunucularınızı güvenle barındırabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi
Oyun Sunucuları

En popüler oyun sunucuları için yüksek performanslı hizmetlerimiz.

Daha Fazla Bilgi
img img
Neden biz?
Neden AnkSOFT
Güçlü DDoS Koruması

DDoS koruması lüks değil ihtiyaçtır diyerek çıktığımız bu yolda müşterilerimize ücretsiz olarak DDoS koruması sağlamaktayız. Bununla beraber DDoS kaynaklı network sorunlarının önüne geçmiş bulunmaktayız.

7/24 Aktif Destek Ekibi

Teknik destek birinci önceliğimizdir. Zaman kısıtı olmaksızın, güler yüzlü ve eğitimli ekibimiz ile, bize ihtiyacınız olduğu her anda canlı destek, Whatsapp, destek talebi ve telefon numaramız üzerininden bize ulaşabilirsiniz.

En Yüksek Performans

Siz değerli müşterilerimize en yüksek performansı sunmak için en kaliteli donanımları tercih ediyoruz. Bu sayede donanım kaynaklı sorunların önüne geçiyoruz ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Müşteri Yorumları
Müşterilerimizin bizler hakkında düşünceleri.

Müşterilerimiz Bizler Hakkında Neler Söylüyor?

img
img
Sinan Erdal
Webmaster - 12 Mayıs, 2023

7 yıldır güvenle hizmet aldığım, işini ciddiyetle yapan bir firmadır. Sunucu ve hosting ihtiyaçları için tüm arkadaşlara öneririm.

img
Efe Karaçam
Game Developer - 25 Şubat, 2024

Yaklaşık 3 yıldır AnkSOFT bünyesinde barınıyorum. DDoS koruması ve Uptime oranı açısından gayet memnunum. Destekleri oldukça bilgili ve hızlı. Gözünüz kapalı şekilde projelerinizi AnkSOFT'a teslim edebilirsiniz.

img
Barış Aytekin
Software Developer - 25 Şubat, 2024

1 yıldır bu firmanın VDS hizmetini kullanıyorum. Sunucular yüksek performanslı ve sorunsuz çalışıyor. Kurulumlar otomasyon tarafından yapıldığı için sunucular hızlı ve eksiksiz teslim ediliyor. Müşteri desteği konusunda da çok memnunum. Herhangi bir sorun yaşamadığım için çok sık iletişime geçme fırsatım olmadı, ancak ihtiyacım olduğunda müşteri temsilcileri hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verdi ve sorunum çözüldü. Müşteri desteği ekibi son derece yardımsever ve profesyonel.

img
İlyas Dudaklı
Game Developer - 25 Şubat, 2024

AnkSOFT hosting firmasını yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve şu ana kadar hiçbir kötü yanını görmedim. Kaliteli hosting arıyorsanız, bence tam adresi AnkSOFT. Firmayı herkese tavsiye ediyorum!

img
Timur Akçay
25 Şubat, 2024

Her problem talebiniz kesinlikle cevaplanıyor ve çözüme kavuşturuluyor. Mesai saatleri dışında olsa bile iletişime geçebileceğiniz, isteğinize çözüm arayan, emek harcayan bir ekip var. Teşekkürler AnkSOFT.