Ryzen VDS Sunucu Hizmetleri

Yüksek performanslı Ryzen VDS sunucularımızda M2 SSD kullanarak sorunsuz hizmet alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla Ryzen VDS sunucu kiralayın ve projelerinizi kesintisiz bir şekilde yönetin. Ryzen VDS satın almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Hemen Ryzen VDS sunucu sahibi olun ve işlerinizi daha hızlı ve verimli hale getirin.

Ryzen VDS Sunucuları Neden Tercih Etmelisiniz?

Eğer projeniz veya web siteniz yüksek donanım ve performans gereksinimleri gerektiriyorsa, Ryzen VDS sunucularımız istediğiniz donanımı ve performansı sağlayabilir. Sadece ihtiyacınıza uygun bir paket seçmeniz yeterlidir.

server room
server room

Ryzen VDS'nin Avantajları Nelerdir?

  • Yüksek performans: Ryzen VDS sunucularımız normal VDS paketlerine göre daha yüksek performans sağlar. Projelerinizin ihtiyaç duyduğu güçlü donanımı sunarak en üst düzeyde performans elde etmenizi sağlıyoruz.
  • Premium sunucular: En son teknolojiye sahip Ryzen işlemcilerimiz ve 5.25 GHz tek çekirdek hızıyla premium sunucularımız, Türkiye'deki en yüksek performansı sunar.
  • Yüksek donanım: DDR5 RAM ve Samsung 990 Pro gibi yüksek kaliteli donanımlarımızla projelerinizin en üst düzeyde çalışmasını sağlıyoruz.
  • Yüksek Uptime: %99 uptime oranımız sayesinde sunucularımızın 7/24 aktif olarak çalışmasını sağlıyoruz, kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Kendinize Uygun İşlemciyi Seçin

Projenize en uygun performanslı işlemci türünü tercih ediniz.

Paketlerimiz

Projenize uygun özellikli paketi aşağıdan seçebilirsiniz.

Bir sorunuz mu var?

Sorunuzu sabırsızlıkla bekliyor olacağız.
Ayrıca ulaşabileceğiniz bazı destek kanallarımız;

server room

VDS Hakkında Sıkça Sorulanlar

Aşağıdaki sorular müşterilerimizin bize sıkça sorduğu sorulardan bazılarıdır. Aklınızda hala sorular mı var? Bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz.

VDS, "Virtual Dedicated Server" ifadesinin baş harflerinden oluşan ve sanal sunucu anlamına gelen bir terimdir. VDS, birçok kullanıcının aynı fiziksel sunucuyu kullanmasına rağmen, her kullanıcının ayrı bir sanal sunucu ortamına sahip olduğu bir hizmettir. Bu sayede kullanıcılar, kendi ihtiyaçlarına uygun olarak işletim sistemini ve diğer yazılımları yükleyebilir, sunucularını yönetebilir ve özelleştirebilirler. VDS, web siteleri, uygulamalar veya diğer online projeler için yüksek performanslı ve ölçeklenebilir bir çözüm olarak tercih edilir.

VDS (Sanal Sunucu) hizmetlerimiz, sipariş verildiği andan itibaren hemen aktif edilerek kurulumu 5-10 dakika içinde gerçekleştirilmektedir.

Sanal sunucularımızda otomatik yedekleme bulunmamaktadır. Yedekleme müşterinin sorumluluğundadır ve yedeklemenin manuel olarak alınması gerekmektedir.

Evet, sanal sunucuda kullanım serbest bırakılmıştır. Sözleşme dışına çıkmadığınız sürece her türlü programı, oyun sunucusu yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz.

Evet, yükseltme yapabilirsiniz. Yükseltmede verileriniz zarar görmez. Disk, RAM ve CPU yükseltmelerinizi destek talebinden belirttiğiniz takdirde sağlayabilirsiniz.

Sanal sunucu paketlerimiz arasında size en uygun paketi seçerek "Sipariş ver" butonuna basınız. Açılan sayfadan İşletim Sistemi, Format Hakkı, VM Snapshot ve Ek IP adresi gibi isteklerinizi seçtikten sonra Ödeme Yap sayfasından VDS Server hizmetinizin siparişini gerçekleştirebilirsiniz.

Evet, olacak. Ödemesini yaptığınız sunucunuz için 1 adet özel IP adresi sağlanmaktadır. Dilerseniz ek IP adresi siparişi de oluşturabilirsiniz.