Minecraft Ryzen VDS Kirala

Minecraft sunucu kirala, yüksek performans için Ryzen 9 işlemcili Minecraft VDS sunucu satın al. Yüksek Uptime garantisi ve ücretsiz DDOS koruması.

Minecraft Arı Bee

Neden Ryzen Sunucu Tercih Etmeliyim?

Yüksek sürümlü 1.19.3 Minecraft server kurmak isterseniz xeon işlemcili sunucular performans kaybı yaşatabilir. Sunucunuzda TPS kaybı, lagg, loss gibi sorunlar olmadan Minecraft sunucu kurma isterseniz yeni nesil Ryzen 9 işlemcili Minecraft vds paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Minecraft ryzen vds sayesinde son sürüm sunucu kurabilir oyuncularınıza sorunsuz oyun deneyimi sunabilirsiniz.

Ortak Özelikler

Şirketimiz üzerinden; minecraft sunucusu kiraladığınız zaman, tüm paketlerimizde dahil olan özeliklerimiz.

  • DDOS Koruması
  • Sınırsız Slot
  • Kolay Yönetim Paneli
  • 7/24 Teknik Destek
  • Sınırsız Trafik
  • Ücretsiz Eklenti Paketleri
  • Bungee Server Desteği
  • %99 Uptime Garantisi
Minecraft Golem
Minecraft Köpek

Minecraft VDS Kiralama

Minecraft sunucu kiralarken doğru işlemci seçimi çok önemlidir. Sunucuda farklı Minecraft sürümleri çalıştırılabilir. Bazıları Minecraft sunucusunu 1.8 sürümü ile açmak isterken, bazıları ise 1.19 sürümü ile açmak isteyebilir. 1.12 ve altı sürümlerde Minecraft sunucu açmak için Xeon işlemcileri uygun olabilirken, 1.12 ve üzeri sürümlerde bu işlemciler yetersiz kalabilir. Eğer 1.13 ve üstü sürümlerde Minecraft sunucu kurmak istiyorsanız, Minecraft ryzen vds tercih etmeniz daha iyi sonuçlar verecektir. Bu durumun sebebi, Minecraft'ın 2009 yılından beri sürekli güncelleme desteği alan bir oyun olmasıdır. İlk yayınlandığı yıllarda, popüler olan Xeon işlemcileri sunucu için yeterli görülebilirken, günümüzde artan sürümlerle birlikte yetersiz kalabilirler. Günümüzde popüler olan Ryzen işlemcileri, tüm sunucu sürümleri için uygun hale gelmiştir.

Kendinize Uygun İşlemciyi Seçin

Sunucu sürümünüze ve paketinize göre uygun işlemciyi seçebilirsiniz.

Bir sorunuz mu var?

Sorunuzu sabırsızlıkla bekliyor olacağız.
Ayrıca ulaşabileceğiniz bazı destek kanallarımız;

server room

Ücretsiz EK Hizmetlerimiz

Minecraft sunucunuz için ücretsiz olarak sunduğumuz hizmetlerimiz.

Plugin Paketleri

1.8.x-1.16.5 SkyBlock, Survival ve Faction plugin paketleri.

Veritabanı

MySQL veritabanı ile sunucunuz için veri tabanı oluşturabilirsiniz.

Sunucu Taşıma

Sunucunuzu ücretsiz olarak taşıyabilirsiniz.

Minecraft sunucu açmak ve en yüksek performansı almak istiyorsanız. Minecraft Performans paketlerimiz tam size göre. Minecraft ryzen vds istiyorsanız Performans paketlerimizde Ryzen 9 işlemcisini kullanmaktayız.

Minecraft vdslerinde otomatik yedekleme bulunmamaktadır. Yedekleme kullanıcıya aittir ve manuel olarak alınması gerekmektedir.

Sipariş verdiğiniz zaman anında onaylanır ve 5-10 dakika içinde kurulumu tamamlanır.

Evet, Minecraft VDS hizmeti satın alarak oynayabilirsiniz.

Evet, yükseltme yapabilirsiniz. Yükseltmede verileriniz zarar görmez. Paket yükseltmelerinizi destek talebinden belirttiğiniz takdirde sağlayabilirsiniz.

Minecraft Performans paketlerimiz arasında size en uygun paketi seçerek "Sipariş ver" butonuna basınız. Açılan sayfadan İşletim Sistemi, Format Hakkı, VM Snapshot ve Ek IP adresi gibi isteklerinizi seçtikten sonra Ödeme Yap sayfasından VDS sunucu hizmetinizin siparişini gerçekleştirebilirsiniz.

Tabii ki olacak. Ödemesini sağladığınız sunucunuz için 1 adet şahsi ip sağlanmaktadır. Dilerseniz ek ip adresinizi sipariş verirken isteyebilir ve ya bizlere ulaşarak ek ip adresi siparişi oluşturabilirsiniz.

Evet, yurt dışından arkadaşlarınızın ile birlikte Minecraft Sunucunuzda oynayabilirsiniz.

Dilerseniz Minecraft sunucunuza ait VIP, Admin ve ya İtem Satışı yaparak para kazanabilirsiniz.