Metin2 Oyun Sunucularımız

Türkiye'de bulunan, oldukça yüksek donanım konfigürasyonuna sahip sunucularımızda güncel sanallaştırma uygulamaları ile oluşturduğumuz oyun sunucu hizmetlerimizden orta ölçekli siteleriniz için çoklu barındırma olanaklarından yararlanabilirsiniz.


AnkSOFT olarak son teknoloji sunucu seçenekleri, yüksek hat kapasitesi ve gelişmiş güvenlik önlemleri ile Alanında isim yapmış kişiler tarafından kurulan size kesintisiz ve hızlı bir hizmet sağlıcaktır.....

BRONZ

39.00 ₺

Aylık

2 GB DDR3 ECC RAM

1 CPU Cores

40 GB Hard Disk (SSD)

Limitsiz Trafik

Seçilebilir web site

Teknik Destek

Oyun içi destek

Auto Pack

DDOS Koruması

Hemen Satın Al

...

GÜMÜŞ

65.00 ₺

Aylık

4 GB DDR3 ECC RAM

2 CPU Cores

40 GB Hard Disk (SSD)

Limitsiz Trafik

Seçilebilir web site

Teknik Destek

Oyun içi destek

Auto Pack

DDOS Koruması

Hemen Satın Al

...

ALTIN

100.00 ₺

Aylık

8 GB DDR3 ECC RAM

3 CPU Cores

40 GB Hard Disk (SSD)

Limitsiz Trafik

Seçilebilir web site

Teknik Destek

Oyun içi destek

Auto Pack

DDOS Koruması

Hemen Satın Al

...

ZÜMRÜT

200.00 ₺

Aylık

16 GB DDR3 ECC RAM

4 CPU Cores

40 GB Hard Disk (SSD)

Limitsiz Trafik

Seçilebilir web site

Teknik Destek

Oyun içi destek

Auto Pack

DDOS Koruması

Hemen Satın Al
Sıkça Sorulan Sorular


Almış olduğunuz ürün, mesai saatlerinde ve gece saat 01:00-03:00 arasında teslim edilmektedir. Bayram ve hafta sonlarıda bu teslimat sürelerine bir değişiklik sağlamamaktadır.
Sipariş sırasında, almak istediğiniz alan adını seçerek ektradan ödeme yapabilirsiniz. Metin2 hizmetlerimizde hosting hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Firmamız olarak, ödeme seçeneklerini olduğunca müşterilere uygun bir şekilde sunmaya çalışmaktayız. Ödeme çeşitleri için ve nasıl ödeme yapacağınızı öğrenmek için lütfen tıklayın.
Oyun içi desteğimiz bulunmuyor. Ürünü varsayılan ayarlar ile size teslim etmekteyiz. Yaşadığınız server files ile ilgili hatalar, buglar veya almış olduğunuz sunucu ile ilgili yaşadığınız sorunlarda size destek sunmaktayız.
Farklı bir firmadan aldığınız alan adınızı bize yönlendire bilirsiniz. Bunun için lütfen bize destek bildirimi oluşturun.
Tüm Sanal sunucu, metin2 sunucu, hosting sunucularımız yurt dışı 450 Gbps, Türkiye içinde 1Gbps DDOS koruması sahiptir. Talep ettiğiniz taktirde yazılımsalda koruma sağlamaktayız.
Müşterimizin onayı olmadığı sürece, ürün ve hizmetleri referans olarak gösteremiyoruz. Dilerseniz test sunucumuzu inceleyebilirsiniz. Test etmek için tıklayın.

Server Filesimiz.

Metin2 server fileslerimizde, alt yapı olarak mainline_release kullanmaktayız. Game sürümümüz 40250, DB Sürümümü 40165'dır. Server filesimiz ve admin paneli tanıtımı için lütfen tıklayın.

DDOS KORUMASI

AnkSOFT'tan Almış olduğunuz metin2 sunucularında, ücretsiz bir şekilde tüm müşterilerimize ddos koruması sunmaktayız.

7/24 Teknik Destek

AnkSOFT'tan almış olduğunuz metin2 sunucularında, Teknik destek ekiplerimiz 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizde.

Raid Disk Yapısı

Tüm Sunucularımız Samsung Marka SSD ve Raid 5 Yapısı kullanılmaktadır.

7/24 Profesyonel Destek

AnkSOFT'den oyun sunucusu hizmeti aldığınızda anında aktivasyonunuz gerçekleşir ve siz sitenizden vazgeçmediğiniz sürece 7/24 çevrimiçi desteği ile Anksoft teknik ekibi tüm sistem gereksinimlerinize yardımcı olur.

Yüksek Performans

AnkSOFT'den sağlanan tüm sanal sunucu hizmetleri için kullanılan ana sunucular, yüksek donanım konfigürasyonuna sahiptir.

99.99% Uptime Garantisi

AnkSOFT, 7/24 sunucuların seyrini takip eder, zamanında bakım ve güncelleme çalışmaları yapar ve %99,99 Uptime garantisini tahhüt eder.

Kolay Kontrol Paneli

AnkSOFT'tan aldığınız sanal sunucularınız için anksoft.net üzerindeki hesabınızla sunucunuzun kaynak tüketimini izleyebilir, gerekli durumlarda sunucunuza müdahale edebilirsiniz.

Bağımsız Kaynak Kullanımı

AnkSOFT İnternet Hizmetleri'nden aldığınız sanal sunuculara atanan işlemci, RAM gibi donanımlar ve IP adresleri sadece o sanal sunucu tarafından kullanılır.

Güvenli IP Adresi

AnkSOFT İnternet Hizmetleri'nden aldığınız sanal sunuculara atanan IP adresleri güvenlik duvarına sahiptir. Bu sayede sanal sunucunuzun güvenliği arttırılmıştır.

Esnek Kaynak Yönetimi

AnkSOFT İnternet Hizmetleri'nden aldığınız sanal sunucularda kaynak ihtiyacınız arttığında mevcut sanal sunucunuz üzerinde işlemci ve RAM yükseltmesi yapılabilmektedir.