FiveM Sunucu Kiralama

AnkSOFT ile FiveM sunucusu kurmak artık çok kolay! Güçlü donanımlar ve benzersiz çekirdek performansı sayesinde, minimum DSync ile FiveM sunucunuzu hızlı ve sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ve gerçek DDOS koruması ile en iyi FiveM sunucusu deneyimini yaşayın.

Fivem logo

Fivem Sunucu Kiralama Özellikleri

Fivem sunucu kiralama hizmetimiz ile birlikte ücretsiz olarak sunulan özelliklerimiz.

  • Güçlü DDOS Koruması
  • Ücretsiz RolePlay Şehir Paketi
  • Sınırsız Trafik
  • 7/24 Teknik Destek
  • Limitsiz Trafik
  • MySQL Desteği ve Yedekleme
  • Düşük Ping ve Yüksek Performans
  • Tam Erişim RDP Bağlantısı ve Esnek Yönetim
gta grove
fivem

FiveM Sunucusu Kiralama

FiveM sunucusu açmak ve en kaliteli FiveM sunucu kiralama hizmetini almak artık çok kolay! AnkSOFT'un güçlü donanımlar ile oluşturduğu sunucular sayesinde benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız. Siz de FiveM oyun dünyasının tadını doyasıya çıkarmak için aşağıdaki paketlerimizi inceleyebilir ve en uygun paketi seçerek hemen satın alabilirsiniz.

DDoS koruması ile güvende olacağınız, hızlı ve kesintisiz bir oyun deneyimi sunan Ryzen 9 sunucularımız, en yeni donanımlar ve özelliklerle donatılmıştır. İster başlangıç seviyesinde bir sunucu kiralamak isteyin, ister daha büyük bir sunucu kurmak isteyin, AnkSOFT'un farklı özelliklere sahip paketleri ile her ihtiyaca uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

Artık FiveM sunucu kurma işlemi, AnkSOFT ile çok daha kolay ve güvenli hale geldi. Hemen paketlerimize göz atın ve size en uygun seçeneği seçerek FiveM dünyasının keyfini çıkarmaya başlayın!

Fivem Sunucu Paketleri

Bir sorunuz mu var?

Sorunuzu sabırsızlıkla bekliyor olacağız.
Ayrıca ulaşabileceğiniz bazı destek kanallarımız;

server room

FiveM sunucu kiraladığınızda, siparişinizin otomatik olarak onaylanmaktadır. Siparişiniz onaylandıktan sonra otomasyon sistemlerimiz dakikalar içinde sunucunuz teslim edilmektedir.

Farklı işletmelerden almış olduğunuz FiveM sunucunuzu ücretsiz olarak taşıma işlemi yapmaktayız.

FiveM paketlerimiz arasında size en uygun paketi seçerek "Sipariş ver" butonuna basınız. Açılan sayfadan İşletim Sistemi, Format Hakkı, VM Snapshot ve Ek IP adresi gibi isteklerinizi seçtikten sonra Ödeme Yap sayfasından VDS Server hizmetinizin siparişini gerçekleştirebilirsiniz.

Herhangi bir veri kaybetmeden sunucunuzu istediğiniz pakete yükseltebilirsiniz.