Discord Bot VDS Kirala

En uygun fiyatlı, botlarınız için özel olarak hazırlanmış Discord Bot VDS ürünlerimizden yararlanın.

discord logo

Discord Bot VDS

Discord botunuzu kesintisiz %99,9 uptime garantisi ile 7/24 aktif ve düşük ping değeri sunmanız için Discord Bot VDS kiralamanız gerekmektedir. Bütçenize uygun Discord VDS ürününü seçerek düşük ping ile kesintisiz Discord botunuzu çalıştırabilirsiniz.

Discord botunuz için paketlerimiz

AnkSOFT siz ve botunuz için en uygun ve performanslı Discord VDS sunmaktadır.

Discord VDS Hakkında?

Discord botları hizmetleri nedeni ile 7/24 aktif kalmaları gerekmektedir, Discord botu 7/24 açık tutma için Discord bot VDS hizmeti satın almanız gerekmektedir. Tek gereken şey Discord botunuza uygun paketi seçmeniz.

server room
server room

Discord VDS Bize Ne Sunuyor?

Discord botunuzu geliştirmek için altyapı ve discord botunuz için optimize edilmiş işletim sistemi, discord botunuzu çalıştırmak için yarayan node.js ve quick.db modüller hazır olarak yüklü gelmektedir.

Discord botları için özel olarak optimize edilmiş bir vds türüdür. Discord botu sunucularında donanımın yettiği kadar birden fazla bot çalıştırabilirsiniz.

Discord bot vdslerinde otomatik yedekleme bulunmamaktadır. Yedekleme kullanıcıya aittir ve manuel olarak alınması gerekmektedir.

Sipariş verdiğiniz zaman anında onaylanır ve 5-10 dakika içinde kurulumu tamamlanır.

Evet, yükseltme yapabilirsiniz. Yükseltmede verileriniz zarar görmez. Disk, RAM ve CPU yükseltmelerinizi destek talebinden belirttiğiniz takdirde sağlayabilirsiniz.

Discord Bot paketlerimiz arasında size en uygun paketi seçerek "Sipariş ver" butonuna basınız. Açılan sayfadan İşletim Sistemi, Format Hakkı, VM Snapshot ve Ek IP adresi gibi isteklerinizi seçtikten sonra Ödeme Yap sayfasından VDS Server hizmetinizin siparişini gerçekleştirebilirsiniz.