Vps Sunucular

Türkiye'de bulunan, oldukça yüksek donanım konfigürasyonuna sahip sunucularımızda güncel sanallaştırma uygulamaları ile oluşturduğumuz sanal sunucu hizmetlerimizden orta ölçekli siteleriniz için çoklu barındırma olanaklarından yararlanabilirsiniz. Hem de ayda 30 TL'den başlayan fiyatlarla...


5-10 adet site sahipleri için bile oldukça ekonomik bir çözüm olan sanal sunucu - VDS hizmetimiz, özellikle kurumsal web tasarım yapan girişimciler için de karlı bir tercihtir.


Ortak Özelikler

VMware Sanallaştırma

99.99% Uptime Garantisi

Yüksek Performans

Uzaktan Yönetim Paneli

Hemen Teslim

Hazır Paketler

...

STARTER

20.00 ₺

Aylık

1 GB RAM ECC RAM

1Cpu 2.9 Ghz

20 GB Hard Disk (SSD)

500 GB Trafik Aylık

Türkiye Lokasyon

Hemen Satın Al

...

MEDİUM

40.00 ₺

Aylık

3 GB DDR3 ECC RAM

1Cpu 2.9 Ghz

50 GB Hard Disk (SSD)

1TB Trafik Aylık

Türkiye Lokasyon

Hemen Satın Al

...

ADVANCE

90.00 ₺

Aylık

8 GB DDR3 ECC RAM

2Cpu 5.8 Ghz

70 GB Hard Disk (SSD)

1TB Trafik Aylık

Türkiye Lokasyon

Hemen Satın Al

...

PREMIUM

200.00 ₺

Aylık

16 GB DDR3 ECC RAM

4Cpu 11.6 Ghz

200 GB SSD RAİD5

3TB Trafik Aylık

Türkiye Lokasyon

Hemen Satın Al
Sıkça Sorulan Sorular


Talep ettiğiniz paketin altında bulunan, Hemen Satın al tıklayarak sipariş gerçekleştire bilirsiniz.
Almış olduğunuz ürün ödeme onayından sonra 5 ile 15 dakika arasında sistem tarafından hazırlanmaktadır.
Almak istediğiniz ürünü sipariş verdikten sonra ödeme yöntemini seçmeniz sonucunda fatura üzerinden hesap bilgileri çıkmaktadır. Ödeme yapmadan önce mutlaka referans numarasını yani fatura numaranızı ödeme yaparken açıklamaya yazmayı unutmayın.
Eğer sözleşmede yer alan ürünlerin tutarlarını kredi olarak iade ediyoruz. Kredi / Bakiye iadesini ödeme yönteminiz ile maalesef iade gerçekleştirmiyoruz. Mevcut Kredi / Bakiye ürün satın alarak kullanabilirsiniz.

VMware Sanallaştırma

VMware sanallaştırma çözümleri, kendini kanıtlamış, sağlam ve güvenilir sanallaştırma platformu ve Fortune Global 100 listesine giren tüm şirketler dahil olmak üzere 500.000'den fazla müşterinin seçimi olan VMware vSphere üzerine kuruludur.

Kolay kullanılabilir çok yönlü araçlar

Sunucu kaynaklarının yüzde 80 daha fazla kullanımı

En iyi sanallaştırma uygulaması.

Güvenilirliği ile ödüllü platform.

7/24 Profesyonel Destek

AnkSOFT'den web sanal sunucu hizmeti aldığınızda anında aktivasyonunuz gerçekleşir ve siz sitenizden vazgeçmediğiniz sürece 7/24 çevrimiçi desteği ile Anksoft teknik ekibi tüm sistem gereksinimlerinize yardımcı olur.

Yüksek Performans

AnkSOFT'den sağlanan tüm sanal sunucu hizmetleri için kullanılan ana sunucular, yüksek donanım konfigürasyonuna sahiptir.

99.99% Uptime Garantisi

AnkSOFT, 7/24 sunucuların seyrini takip eder, zamanında bakım ve güncelleme çalışmaları yapar ve %99,99 Uptime garantisini tahhüt eder.

Kolay Kontrol Paneli

AnkSOFT'tan aldığınız sanal sunucularınız için anksoft.net üzerindeki hesabınızla sunucunuzun kaynak tüketimini izleyebilir, gerekli durumlarda sunucunuza müdahale edebilirsiniz.

Bağımsız Kaynak Kullanımı

AnkSOFTİnternet Hizmetleri'nden aldığınız sanal sunuculara atanan işlemci, RAM gibi donanımlar ve IP adresleri sadece o sanal sunucu tarafından kullanılır.

Güvenli IP Adresi

AnkSOFT İnternet Hizmetleri'nden aldığınız sanal sunuculara atanan IP adresleri güvenlik duvarına sahiptir. Bu sayede sanal sunucunuzun güvenliği arttırılmıştır.

Esnek Kaynak Yönetimi

AnkSOFT İnternet Hizmetleri'nden aldığınız sanal sunucularda kaynak ihtiyacınız arttığında mevcut sanal sunucunuz üzerinde işlemci ve RAM yükseltmesi yapılabilmektedir.