Reseller Hosting

Linux reseller hosting diğer hosting çeşitlerine göre daha büyük trafik gerektiren yerlerde kullanılmaktadır. Linux hosting paketleri limitsiz özelliği sayesinde resseller yani müşterilerinize satış gerçekleştirebilirsiniz.


Tam stabilite ile optimize edilen cPanel Hosting Teknolojisi ile maksimum güvenlik ve verimlilik içerisinde çalışacaksınız.


Ortak Özelikler:

Anında Aktivasyon

99.9% Uptime Garantisi

cPanel Kontrol Paneli Türkçe

eXploit Scanner (cxs)

Haftalık Yedek

Türkçe Web Mail

Softaculous Teknolojisi

Firewall Sistemi

...

BRONZ


10.00 ₺

Aylık

2GB Web Alan

300 GB Aylık Trafık

Limitsiz Domain Barındırma

Limitsiz Alt Özelikler

Hemen Satın Al

...

GÜMÜŞ


20.00 ₺

Aylık

5GB Web Alan

Limitsiz Trafik

Limitsiz Domain Barındırma

Limitsiz Alt Özelikler

Hemen Satın Al

...

ALTIN


40.00 ₺

Aylık

10 GB Web Alan

Limitsiz Trafik

Limitsiz Domain Barındırma

Limitsiz Alt Özelikler

Hemen Satın Al

...

ZÜMRÜT


100.00 ₺

Aylık

50 GB Web Alan

Limitsiz Trafik

Limitsiz Domain Barındırma

Limitsiz Alt Özelikler

Hemen Satın Al

Powered by cPanel

cPanel, şuan için web hosting kontrol panelleri arasında en çok kullanılan, başarılı bir sistemidir. 1997 yılında houston'da kurulan şirket 20 yıldır müşterilerine çeşitli hizmetler sunmaktadır. cPanel'in tercih edilme sebeplerinden birisi ve en önemlisi kuşkusuz kolay kullanıma sahip olması. cPanel müşterilerine sunduğu kolay arayüz ile ve çeşitli modifikasyonlarla büyük başarılar elde ediyor. cPanel, arayüzünü daha kullanışlı hale getirmek için birçok eklentiye sahiptir.

Kolay kullanılabilir çok yönlü araçlar

Kolay kullanılabilir dosya yönetimi

Kolayca yeni e-posta hesapları oluşturun.

Kolayca Veritabanı oluşturup ve yönetebilmek.

7/24 Profesyonel Destek

AnkSOFT'den web siteniz için hosting hizmeti aldığınızda anında aktivasyonunuz gerçekleşir ve siz sitenizden vazgeçmediğiniz sürece 7/24 çevrimiçi desteği ile Anksoft teknik ekibi tüm sistem gereksinimlerinize yardımcı olur.

99.99% Uptime Garantisi

AnkSOFT, 7/24 sunucuların seyrini takip eder, zamanında bakım ve güncelleme çalışmaları yaparak, hiçbir aksaklığa meydan vermeyecek şekilde sistemlerinin işleyişini sağlar ve %99,99 Uptime garantisini tahhüt eder.

cPanel Kontrol Paneli

AnkSOFT'de web hosting hizmeti sunulan Linux sunucularda her zaman en güncel hali ve Türkçe, İngilizce vs çoklu dil desteği ile cPanel kullanılmaktadır. cPanel ile sitelerinizin hosting yönetimini çok kola ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Veri Yedekleme

AnkSOFT web hosting hizmetinden yararlandığınız sitelerinizin verilerinin hiçbir ihtimalle kaybolmaması için haftalık yedekleme yapılmaktadır. Ayrıca siz de cPanel üzerinden "Full" veya "Kısmi" yedekleme işlemini iki tıkla yapabilirsiniz.