Dedicated Server (Fiziksel Sunucu)

Projelerinizi kendinize ait paylaşımsız sunucularda barındırmak isteyen müşterilerimize yeni nesil donanımlara sahip, hızlı ve güvenilir kiralık sunucu hizmeti sunulmuştur.

Uygun fiyatlar ve çift işlemcili yüksek performans bir arada!

Yeni Nesil İşlemciler , Birden fazla opsiyon seçeneği ile yükselmek bir arada.

Datacenter Alt Yapı

Alt yapımız Türk Telekom ve Superonline üzerinden sağlamakta olup, 2X10 Gbit Türk Telekom, 2X10 Gbit Turkcell - Superonline erişimine sekiz noktadan yedekli olarak bağlantı sağlamaktadır.

Dedicated Server Desteği

Kiralık Sunucu hizmetinizi Veri Merkezinden almanın keyfini sürün. 7/24 kontrol altında ve müdaheleye hazır konumdadır.Anti-DDoS Hizmeti

Network güvenligi için veri merkezi ağımızda farklı özelliklerde Firewall ve IPS donanımları bulunmaktadır. Ayrıca AR-GE ekibimizce geliştirilen ağ güvenliği sistemleri ile hosting sektörüne özel çözümlerde üretebilmekteyiz.

Network Alt Yapımız

AnkSOFT yurt içi ana internet erişimini Türk Telekom üzerinden sağlanmakta olup, Türk Telekom MPLS omurgasına, 2 farklı santralden her birine 2 farklı ring bağlantı ile dört noktadan yedekli olarak bağlıdır. Ana omurgayı oluşturan ağ ekipmanlarımızın tamamı yedeklidir.

redundant

Enerji

Orta gerilim enerji hattına direk bağlı olan trafomuz üzerinden beslenen veri merkezimizde kurulu güç 1MW kapasitesindedir. Şebeke enerjisinin kesilmesi durumunda hazır bulunan AKSA marka N+1 konumlandırılmış jeneratörlerimiz, uzun sürekli kesintilere karşı 4 saatlik aralıklarla dönüşümlü olarak veri merkezimizin enerji ihtiyacını karşılar. Veri Merkezimiz de kullanılan EATON Powerware parallel UPS sistemi ihtiyacın iki fazlası olacak şekilde N+1 pararlellenmiştir. UPS sistemimiz, olası enerji kesintilerinde, jeneratör geçişleri sırasında veri merkezimizin elektrik ihtiyacını 30 dakikaya kadar karşılayacak akü kapasitesi ile donatılmıştır.

scalable

Güçlü Altyapıyla Kurumsal Destek

Sahip olduğu standartlarla sektöründe Türkiye’nin lideri olmayı başarmış olan firmamızın altyapısında DELL ürünleri tercih edilmektedir. Son teknoloji işlemcilerle donatılmış olan sistem sayesinde işlemci hızında en yüksek değerleri almanız garanti edilir. Hız da olduğu kadar depolamada da kurumsal destek hissini size verecek olan bir donanım sunulur. Hem aktif hem de pasif yedekleme sistemi ile SSD disklerde en yüksek performansa SSD SAN depolama altyapısı da sağlanır. Altyapımızı her geçen gün yeni teknolojileri takip ederek güncellemeye devam etmekteyiz. Amacımız kusursuz bir alt yapı ile müşterilerimize en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmaktır.

provisioning
Teklif İsteyin
Sunmuş olduğumuz Dedicated hizmetlerimiz için iletişime geçiniz.